Poslední měsíc prázdnin
WinSignals se slevou

Letní akce » WinSignals na srpen se slevou 44,4 %
je možno objednat do 2. srpna do rána do 9:00:

 

Léto na burze s WinSignals & opravdu skvělé podmínky!

 

Připravili jsme pro vás na léto 2016 skvělou akci!

Protože léto je čas dovolených, relaxu, ale i zkoušení nových příležitostí, máme pro vás tuto nabídku. I v létě samozřejmě budeme pokračovat v našem informačním servisu WinSignals. První půlrok se vydařil. Každý měsíc byl pro nás i naše klienty statisticky ziskový. Finální úspěšnost našich burzovních predikcí zakotvila nad číslem 80 %.

Víme, že jsme a vždy budeme úspěšnější, než 98 % individuálních traderů.

Naše síla je v systému a ve zkušenostech.

I v létě je dobrý čas pro trading a spekulace na burzách. Také učení jde lépe v relaxovaném stavu. Střihnout si sem tam pěkný obchod na dovolené a vylepšit si finální rozpočet, nebo se prostě jen učit a chystat se na ostrý start pro práci s penězi. Motivaci můžete mít různou!

Letní akce » WinSignals se slevou 44,4 %. Základní ceny WinSignals vycházejí z cenovky 99 EUR za měsíc, to jest 2.690 korun. Nabízíme vám letní prázdinovou cenu na 1 měsíc s finální slevou 44,4 % (krásné číslo). Jedinou podmínkou je aktivace WinSignals se slevou v srpnu.

Z ceny měsíčního servisu 2.690 korun se tak dostanete na výsledných 1.495 korun nebo 55,5 EUR!

» Neřešíme, jakou hodnotu či cenu má náš servis pro jednotlivé odběratele, protože víme, že obchodníci na Live účtech umí s našimi WinSignály vydělat na jejich pořízení během 1-2 obchodů. Hodně z vás naše burzovní predikce používáte, protože se učíte, šetříte čas nebo si potřebujete srovnat informace ohledně trhů. Jsme si jisti hodnotou, řešením a vím, že tato letní nabídka je skvělá a měli byste ji využít. Peníze se neválejí na mezích, ale v hlavách lidí, kteří o nich rozhodují. Jak to máte vy?

TRIAL verze na zkoušku.

Pokud jste si nikdy WinSignals neobjednali a nemáte je ani v rámci verze PLUS k online kurzu HNB, můžete využít velmi výhodné verze - test WinSignals pro první zkoušku. Test je za částku 18 EUR nebo 490 korun na 1 měsíc.

Pouze v těchto dnech můžete využít skvělou možnost pro své Léto na burze s WinSignals!

Nepromeškejte tuto možnost a objednejte si svůj servis WinSignals níže!  Jirka Mazur a team projektu WinSignals.

Co řekli o WinSignals účastníci workshopu a VIP meetingu v Praze:

Ladislav Vávra - od 6:24 minuty

"WinSignals odebírám, jsem s nimi velice spokojen, protože winsignály mi dávají to, co považuji za velice důležité. Je to čas a je to svoboda. Díky tomu, že mi zazvoní mobilní telefon, přijde mi WinSignal, já mám šanci podívat se, jak se aktuální cena vyvíjí, a pokud souhlasím s touto danou cenou či signálem, okamžitě ho zobchoduju a buď na něm vydělám, nebo jsem takzvaně částečně na nule.

Díky WinSignálům jsem získal svobodu. Nemusím sedět hodiny a hodiny u počítače a sledovat, jak se cena vyvíjí. Díky WinSignálům vlastně se podívám, kdy a jak budu obchodovat, kolik lotů budu obchodovat a kolik peněz mi to přinese."

Objednáním servisu WinSignals získáte:

 • SMS Alerts WS

  Upozornění na potencionálně ziskový vývoj cen na burze,
  burzovní signály s úspěšností 80-90 %.
 • SMS Alerts WEM

  Upozornění na Winsignals i jednoduché řízení obchodů,
  WinEasy Management v ceně.

Po objednání a zaplacení servisu obdržíte informace v PDF
       - více o produktu WinSignals a zejména to, jak je využívat v praxi.

Pozveme vás do uzavřené FB skupiny ke sdílení zkušeností a dotazů.

Poskytneme vám potřebný informační a uživatelský servis.

Dále s WinSignals získáte tyto výhody:

 • Do SMS Alerts zasíláme pouze vybrané WinSignals s Ratingem nejvyšší spolehlivosti! SMS Alerty na Winsignals zprávy přijímejte kdekoliv.
 • Šetřete, nevysedávejte u PC, obchodujte snadno.
 • Winsignals obchodujte kdekoliv jste přímo z mobilního telefonu nebo PC.
 • Jednoduché, efektivní, ziskové!

Ceny servisu WinSignals:

4 Weeks Trial - pro jednoho uživatele a na jedno telefonní číslo možno tuto nabídku použít pouze 1x a to za symbolickou cenu 490 Kč plus DPH nebo 18 EUR plus DPH jednorázově.

Cena WinSignals SMS Alerts vás místo částky

2690 Kč  nebo 99 EUR  za měsíc

vyjde v rámci letního slevy na 1495 Kč nebo 55.50 EUR !!!

Prostudujte si běžný ceník WinSignals a porovnejte s letní nabídkou!

Ceny v tabulce jsou uvedené bez DPH.

Před vyplněním objednávky si přečtěte Všeobecné obchodní podmínky, objednávkou stvrzujete, že jste se s nimi seznámili a že je respektujete.

Pokud si ještě potřebujete přečíst více informací o WinSignals, máte je dole na této stránce.

Dnes máte možnost si objednat službu dle toho, zda jste plátce či neplátce DPH.

Pokud jste plátci DPH nebo rezidenti Slovenské republiky, pak klikněte na tlačítko vlevo. Pokud jste čeští rezidenti a nejste plátci DPH, klikněte níže na příslušné tlačítko vpravo a objednejte si službu bez PDH. Po kliknutí na jedno z tlačítek se vám otevře stránka s formulářem.

Více o servisu WinSignals NEW:

WinSignals jsou burzovní cenové signály pro krátkodobé cenové pohyby vybraných aktiv s dlouhodobou úspěšností 80-90 %, které můžete využívat pro řízení svých investic na burze. Jde o krátkodobé pravděpodobnostní predikce. Jejich forma vystihuje i určitý investiční potenciál, který přidává ziskovou a užitnou hodnotu k těmto predikcím.

WinSignal je upozorněním na pravděpodobnostně zajímavou situaci, na možný cenový tržní impuls. Dlouhodobě lze v ziskových úrovních uzavřít až 95 % obchodních burzovních pozic otevřených na základě WinSignals Součástí WinSignals (WS) je doplňkový servis Win Easy Management (WEM). Servis WS a WEM formou SMS Alertů šetří Váš čas, peníze a představují zajímavé ziskové příležitosti pro Vaše podnikání na burze.

Burzovní predikce a signály do trhů tvoří WinTraders, nezávislí obchodníci, burzovní analytici a další specialisté na online trading. Kvalita WinSignals je průběžně monitorována a poskytovatelé signálů jsou podle dosahovaných výsledků hodnoceni. WinSignals od WinTraders s nejvyšším Ratingem můžete používat pro své profesionální spekulace na burze i pro dlouhodobě ziskové řízení svých investic. SMS Alerts s WinSignals od traderů s nejvyšším Ratingem můžete používat pro své profesionální spekulace na burze i pro dlouhodobě ziskové řízení svých investic.

Pro identifikaci obchodních predikcí preferujeme připojení na burzu CFD a Forex Goldstarway, kde lze velmi jednoduše, účinně a spolehlivě realizovat obchody s akciemi, akciovými indexy, nejlikvidnějšími komoditami a měnovými páry z jednoho místa, s nízkými náklady a kvalitním servisem. Servis WinSignals však můžete efektivně využít pro své spekulace na burze v rámci jakéhokoliv obchodního systému, u něhož lze toto obchodování realizovat online přes internet.

Informace pro vás zpracoval team WinSignals New.