Vánoce s WinSignals 

Vánoční akce
» 1-3 měsíce s WinSignals se slevou až 26 % « na prosinec až únor
je možno objednat do 5. prosince do 8:00:

 

Vánoce na burze s WinSignals
& opravdu skvělé podmínky!

 

Připravili jsme pro vás na Advent 2016 skvělou akci!

Přestože Advent je čas rozjímání, příprav na Vánoce a oslavy Nového roku, burzovní trhy ani Burzovní Vlčáci nikdy nespí a my zde máme pro vás

Vánoční Balíček WinSignals.

Je za námi téměř jeden rok s WinSignals New a každý měsíc byl pro nás i naše klienty statisticky ziskový. Finální úspěšnost našich burzovních predikcí zakotvila nad číslem 80 %. Před svátky i mezi svátky, a samozřejmě hned po Novém roce, budeme pokračovat v našem informačním servisu WinSignals.

Víme, že jsme a vždy budeme úspěšnější, než 98 % individuálních traderů.

Naše síla je v systému a ve zkušenostech.

I v zimě a mezi svátky je dobrý čas pro trading a spekulace na burzách. Také učení jde lépe v relaxovaném stavu. Střihnout si sem tam pěkný obchod o Vánocích a vylepšit si finální rozpočet v novém roce, nebo se prostě jen učit a chystat se na ostrý start pro práci s penězi. Motivaci můžete mít různou!

Vánoční balíček » WinSignals se slevou 26 %. Nedržíme Black Friday jako eShopy a nákupní centra, ale jako jediní prosazujeme Zelené Úterý (zelená = zisk :-). Základní ceny WinSignals vycházejí z cenovky 99 EUR za měsíc, to jest 2.690 korun. Náš Vánoční Balíček Vám přináší slevu až 26 % (krásné číslo) a navíc výhodu - nemusíte myslet na objednání WinSignals na nový rok pokud využijete výhodnější nabídky dvou, či tříměsíčního odběru služby Winsignals.

Cenu WinSignals na měsíc prosinec jsme v rámci Vánočního Balíčku snížili z 2.690 korun na 2.420 korun, nebo 90 EUR.

Z ceny dvouměsíčního servisu 5.380 korun se tak dostanete na výsledných 4.300 korun nebo 159 EUR!

Objednáte-li si servis na tři měsíce, zaplatíte místo 8.070 Kč  pouze 6.000 Kč nebo 222 EUR. A to se vyplatí!

» Pokud máte v současné době WinSignals servis objednán samostatně, nebo v rámci verze PLUS v HNB VIP Trader kurzu, můžete tento vánoční balíček rovněž využít a prodloužit si tak období pro odběr WinSignals až o tři měsíce. Ve výsledku se dostáváte vždy na výhodnější variantu, než při samostatné objednávce. Od nového roku pokračujeme v obvyklém režimu za obvyklé ceny.

» Neřešíme, jakou hodnotu či cenu má náš servis pro jednotlivé odběratele, protože víme, že obchodníci na Live účtech umí s našimi WinSignály vydělat na jejich pořízení během 1-2 obchodů. Hodně z vás naše burzovní predikce používáte, protože se učíte, šetříte čas nebo si potřebujete srovnat informace ohledně trhů. Jsme si jistí hodnotou, řešením a vím, že tato letní nabídka je skvělá a měli byste ji využít. Peníze se neválejí na mezích, ale v hlavách lidí, kteří o nich rozhodují. Jak to máte vy?

TRIAL verze na zkoušku.

Pokud jste si nikdy WinSignals neobjednali a nemáte je ani v rámci online kurzu HNB, můžete využít velmi výhodné verze - test WinSignals pro první zkoušku za částku 18 EUR nebo 490 korun na 1 měsíc.

Proto pouze v těchto dnech můžete využít náš skvělý Vánoční balíček, nebo prostě své Vánoce a Nový rok na burze s WinSignals!

Nepromeškejte tuto možnost a objednejte si svůj servis WinSignals níže!  Jirka Mazur a team projektu WinSignals.

Co řekli o WinSignals účastníci workshopu a VIP meetingu v Praze:

Ladislav Vávra - od 6:24 minuty

"WinSignals odebírám, jsem s nimi velice spokojen, protože winsignály mi dávají to, co považuji za velice důležité. Je to čas a je to svoboda. Díky tomu, že mi zazvoní mobilní telefon, přijde mi WinSignal, já mám šanci podívat se, jak se aktuální cena vyvíjí, a pokud souhlasím s touto danou cenou či signálem, okamžitě ho zobchoduju a buď na něm vydělám, nebo jsem takzvaně částečně na nule.

Díky WinSignálům jsem získal svobodu. Nemusím sedět hodiny a hodiny u počítače a sledovat, jak se cena vyvíjí. Díky WinSignálům vlastně se podívám, kdy a jak budu obchodovat, kolik lotů budu obchodovat a kolik peněz mi to přinese."

Objednáním servisu WinSignals získáte:

 • SMS Alerts WS

  Upozornění na potencionálně ziskový vývoj cen na burze,
  burzovní signály s úspěšností 80-90 %.
 • SMS Alerts WEM

  Upozornění na Winsignals i jednoduché řízení obchodů,
  WinEasy Management v ceně.

Po objednání a zaplacení servisu (nejpozději v den spuštění služby)
obdržíte informace v PDF
       - více o produktu WinSignals a zejména to, jak je využívat v praxi.

Pozveme vás do uzavřené FB skupiny ke sdílení zkušeností a dotazů.

Poskytneme vám potřebný informační a uživatelský servis.

Dále s WinSignals získáte tyto výhody:

 • Do SMS Alerts zasíláme pouze vybrané WinSignals s Ratingem nejvyšší spolehlivosti! SMS Alerty na Winsignals zprávy přijímejte kdekoliv.
 • Šetřete, nevysedávejte u PC, obchodujte snadno.
 • Winsignals obchodujte kdekoliv jste přímo z mobilního telefonu nebo PC.
 • Jednoduché, efektivní, ziskové!

Ceny servisu WinSignals:

Cena WinSignals SMS Alerts vás místo částky
2690 Kč  nebo 99 EUR za měsíc

může v rámci Vánočního Balíčku vyjít
jen na 2.000 Kč nebo 74 EUR !!!

Prostudujte si běžný ceník WinSignals
a porovnejte s Vánočním Balíčkem!

Ceny v tabulce jsou uvedené bez DPH.

Před vyplněním objednávky si přečtěte Všeobecné obchodní podmínky, objednávkou stvrzujete, že jste se s nimi seznámili a že je respektujete.

Pokud si ještě potřebujete přečíst více informací o WinSignals, máte je dole na této stránce.

Dnes máte možnost si objednat službu dle toho, zda jste plátce či neplátce DPH.

Pokud jste plátci DPH nebo rezidenti Slovenské republiky, pak klikněte na tlačítko vlevo. Pokud jste čeští rezidenti a nejste plátci DPH, klikněte níže na příslušné tlačítko vpravo a objednejte si službu bez PDH. Po kliknutí na jedno z tlačítek se vám otevře stránka s formulářem.

Více o servisu WinSignals NEW:

WinSignals jsou burzovní cenové signály pro krátkodobé cenové pohyby vybraných aktiv s dlouhodobou úspěšností 80-90 %, které můžete využívat pro řízení svých investic na burze. Jde o krátkodobé pravděpodobnostní predikce. Jejich forma vystihuje i určitý investiční potenciál, který přidává ziskovou a užitnou hodnotu k těmto predikcím.

WinSignal je upozorněním na pravděpodobnostně zajímavou situaci, na možný cenový tržní impuls. Dlouhodobě lze v ziskových úrovních uzavřít až 95 % obchodních burzovních pozic otevřených na základě WinSignals Součástí WinSignals (WS) je doplňkový servis Win Easy Management (WEM). Servis WS a WEM formou SMS Alertů šetří Váš čas, peníze a představují zajímavé ziskové příležitosti pro Vaše podnikání na burze.

Burzovní predikce a signály do trhů tvoří WinTraders, nezávislí obchodníci, burzovní analytici a další specialisté na online trading. Kvalita WinSignals je průběžně monitorována a poskytovatelé signálů jsou podle dosahovaných výsledků hodnoceni. WinSignals od WinTraders s nejvyšším Ratingem můžete používat pro své profesionální spekulace na burze i pro dlouhodobě ziskové řízení svých investic. SMS Alerts s WinSignals od traderů s nejvyšším Ratingem můžete používat pro své profesionální spekulace na burze i pro dlouhodobě ziskové řízení svých investic.

Pro identifikaci obchodních predikcí preferujeme připojení na burzu CFD a Forex Goldstarway, kde lze velmi jednoduše, účinně a spolehlivě realizovat obchody s akciemi, akciovými indexy, nejlikvidnějšími komoditami a měnovými páry z jednoho místa, s nízkými náklady a kvalitním servisem. Servis WinSignals však můžete efektivně využít pro své spekulace na burze v rámci jakéhokoliv obchodního systému, u něhož lze toto obchodování realizovat online přes internet.

Informace pro vás zpracoval team WinSignals New.