- Objednávka servisu WinSignals -

Upozornění! Od března měníme podmínky!

Aktuálně je možnost objednávek pozastavena, abychom mohli aplikovat nový ceník a podmínky. Možnost zakoupit WinSignals na duben budete mít poslední týden v březnu.


Novinka! Během února a března měníme průběžně cenové podmínky! 

Pouze pro klienty na čs. internetu bude možnost využívat oba placené servisy → WinSignals a HNB Premium Club. Můžete se i vy rozhodnout, zda je pro vás objednávka jednoho, nebo obou servisů výhodnější nyní, nebo zda si počkáte na březen na nové podmínky!

Přečtěte si proto pozorně, v čem změny spočívají a rozhodněte se, zda chcete využít dnes opravdu naposledy možnost objednávky za původních podmínek pro objednávku na březen a dále (max. do konce roku 2017).

Nebo jestli si počkáte na nové podmínky, které budou platit již od března pro objednávku na duben a další měsíce!

Nový ceník a podmínky máte pro srovnání úplně dole na této stránce! Vezměte kalkulačku do ruky či do hlavy a zvažte svoje priority!


Pokud potřebujete další informace, pokračujte:

Co řekli o WinSignals účastníci workshopu a VIP meetingu v Praze:

Ladislav Vávra - od 6:24 minuty

"WinSignals odebírám, jsem s nimi velice spokojen, protože winsignály mi dávají to, co považuji za velice důležité. Je to čas a je to svoboda. Díky tomu, že mi zazvoní mobilní telefon, přijde mi WinSignal, já mám šanci podívat se, jak se aktuální cena vyvíjí, a pokud souhlasím s touto danou cenou či signálem, okamžitě ho zobchoduju a buď na něm vydělám, nebo jsem takzvaně částečně na nule.

Díky WinSignálům jsem získal svobodu. Nemusím sedět hodiny a hodiny u počítače a sledovat, jak se cena vyvíjí. Díky WinSignálům vlastně se podívám, kdy a jak budu obchodovat, kolik lotů budu obchodovat a kolik peněz mi to přinese."

Objednáním servisu WinSignals získáte:

 • SMS Alerts WS

  Upozornění na potencionálně ziskový vývoj cen na burze,
  burzovní signály s úspěšností 80-90 %.
 • SMS Alerts WEM

  Upozornění na Winsignals i jednoduché řízení obchodů,
  WinEasy Management v ceně.

Po objednání a zaplacení servisu obdržíte informace v PDF
       - více o produktu WinSignals a zejména to, jak je využívat v praxi.

Pozveme vás do uzavřené FB skupiny ke sdílení zkušeností a dotazů.

Poskytneme vám potřebný informační a uživatelský servis.

Dále s WinSignals získáte tyto výhody:

 • Do SMS Alerts zasíláme pouze vybrané WinSignals s Ratingem nejvyšší spolehlivosti! SMS Alerty na Winsignals zprávy přijímejte kdekoliv.
 • Šetřete, nevysedávejte u PC, obchodujte snadno.
 • Winsignals obchodujte kdekoliv jste přímo z mobilního telefonu nebo PC.
 • Jednoduché, efektivní, ziskové!

Ceny servisu WinSignals:

4 Weeks Trial - pro jednoho uživatele a na jedno telefonní číslo možno tuto nabídku použít pouze 1x a to za symbolickou cenu 490 Kč plus DPH nebo 18 EUR plus DPH jednorázově.

Cena WinSignals SMS Alerts je 2690 Kč plus DPH
nebo 99 EUR plus DPH za měsíc.

Slevy. Můžete využít Cenové zvýhodnění za objednávku na delší časové období - slevy až 20 % - plus možnou slevu pro členy HNB Premium Clubu 25 % z konečné ceny objednávky.

Prostudujte si ceník WinSignals

Ceny v tabulce jsou uvedené bez DPH.

Před vyplněním objednávky si přečtěte Všeobecné obchodní podmínky, objednávkou stvrzujete, že jste se s nimi seznámili a že je respektujete.

Pokud si ještě potřebujete přečíst více informací o WinSignals, máte je dole na této stránce.

Aktuálně je možnost objednávek pozastavena, abychom mohli aplikovat nový ceník a podmínky. Možnost zakoupit WinSignals na duben budete mít poslední týden v březnu.


Více o servisu WinSignals NEW:

WinSignals jsou burzovní cenové signály pro krátkodobé cenové pohyby vybraných aktiv s dlouhodobou úspěšností 80-90 %, které můžete využívat pro řízení svých investic na burze. Jde o krátkodobé pravděpodobnostní predikce. Jejich forma vystihuje i určitý investiční potenciál, který přidává ziskovou a užitnou hodnotu k těmto predikcím.

WinSignal je upozorněním na pravděpodobnostně zajímavou situaci, na možný cenový tržní impuls. Dlouhodobě lze v ziskových úrovních uzavřít až 95 % obchodních burzovních pozic otevřených na základě WinSignals Součástí WinSignals (WS) je doplňkový servis Win Easy Management (WEM). Servis WS a WEM formou SMS Alertů šetří Váš čas, peníze a představují zajímavé ziskové příležitosti pro Vaše podnikání na burze.

Burzovní predikce a signály do trhů tvoří WinTraders, nezávislí obchodníci, burzovní analytici a další specialisté na online trading. Kvalita WinSignals je průběžně monitorována a poskytovatelé signálů jsou podle dosahovaných výsledků hodnoceni. WinSignals od WinTraders s nejvyšším Ratingem můžete používat pro své profesionální spekulace na burze i pro dlouhodobě ziskové řízení svých investic. SMS Alerts s WinSignals od traderů s nejvyšším Ratingem můžete používat pro své profesionální spekulace na burze i pro dlouhodobě ziskové řízení svých investic.

Pro identifikaci obchodních predikcí preferujeme připojení na burzu CFD a Forex Goldstarway, kde lze velmi jednoduše, účinně a spolehlivě realizovat obchody s akciemi, akciovými indexy, nejlikvidnějšími komoditami a měnovými páry z jednoho místa, s nízkými náklady a kvalitním servisem. Servis WinSignals však můžete efektivně využít pro své spekulace na burze v rámci jakéhokoliv obchodního systému, u něhož lze toto obchodování realizovat online přes internet.

Informace pro vás zpracoval team WinSignals New.


Ceník WinSignals a WS & HNB Premimum Club  2017 platný od 03/2017